Önümüzdeki dört yılda ilkeli siyasete devam edeceğiz.

Ülkemizdeki istikrarın korunması açısından büyük önem arz eden erken parlamento seçimlerinde, siz değerli soydaşımızın desteği ile Türk Hareket Partisi olarak yine önemli bir başarı elde etmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bütün seçim sürecinde katkısını esirgemeyen ve covid-19 salgını şartlarında toplum sağlığını her şeyin önünde tutan siz değerli vatandaşlarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. Demokratik bir süreçte halkımızın iradesi galip gelmiş ve çoğunluk şimdiye dek yaptığımız icraatlara yeşil ışık yakarak önümüzdeki dönemin sorumluluğunu bizlere emanet etmiştir.

Bizlerin ayrılmaz bir parçası olan Türkiye Cumhuriyeti’nin adını suistimal ederek; ırkçı ve gerici bir partiye oy toplamaya çalışan 3-5 kişinin hezimete uğrayarak rezil olmaları umuyoruz ki bu düşüncede olan herkes için iyi bir ders olmuştur.

Türk seçmenin bulunduğu hemen hemen her sandıkta ipi göğüslemiş olmamız partimizin başarılı politikalarının doğal bir yansıması olmuştur. Önümüzdeki 4 yılda da ilkeli siyaset ile soydaşımıza ve ülkemize hizmet etmeye devam edeceğiz.

Hedefe doğru devam…