Makedonya Türklerinin sesi, dili ve hizmetkârı olmaya devam edeceğiz.

Kıymetli soydaşlarım, dostlarım ve dava arkadaşlarım,
15 Temmuzda gerçekleştirilen Erken Parlamento Seçimlerinden bir kez daha zaferle ayrılmanın mutluluğu ve gururunu yaşıyoruz.
Bugüne kadar girmiş olduğumuz her yarıştan birincilikle çıktık. Sizlerden almış olduğumuz desteğin karşılığında, gücümüzün yettiğince hizmet etmeye gayret ettik ve bu gayemizden asla vazgeçmedik, vazgeçmeyeceğiz.
Makedonya Türk’lerinin sesi, dili ve HİZMETKARI olmaya devam edeceğiz.

15 Temmuz Seçimleri kapsamında kampanya süresince ve seçim günü hiçbir mazaretin arkasına sığınmadık, algılara prim vermedik ve en önemlisi durmadan, yılmadan çalıştık, çalıştık ve hep çalıştık.
Çalışmamızın ürününü sonuçların açıklanmasıyla beraber aldığımızı da görmüş olduk.
Siyasette kalıcı olmayı sağlayan en önemli unsur elbette ki halkın desteğidir. Halkın desteğini almak ise hizmet etmekten geçer.

Halkın teveccühünü almadan birilerinin arkasına sığınarak temsil olmaz. Yolunu bu şekilde çizenlerin sonuçlar açıklandıktan sonra aslı astarı olmayan ithamlarla başarısızlıklarına kılıf aramak zorunda kaldıklarını görüyoruz.
Partilerin ve davaların gerçek sahibi halktır, lobiler değil!
Halkının huzurunda hesap veremeyecek olanların yeri de siyaset sahnesi değildir.
Değerli kardeşlerim,
Seçim kampanyası süresince gittiğimiz her yerde ilgi ve sevginizle karşılaştık. Bizlere olan inancınızı ve güveninizi onlarca kez yinelediniz.

Seçim günü sandığa gidip oy kullandınız, gün boyunca koşturdunuz.
Başarı heppimizindir, lakin başarının aslan payı sizindir.
Genç kardeşlerim, büyüklerim, kıymetli analarım, bu zaferdeki emeğiniz unutulmayacaktır ve her daim minnetle yad edilecektir.
Üstün gayretleriniz ve çabalarınız için sonsuz şükranlarımı sunarım, hakkınızı helal ediniz.

Önümüzdeki dönemde Mecliste sizin sesiniz olma nöbetini devralacağım. Desteklerinizi ve dualarınızı eksik etmeyiniz.
Makedonya Türk’lerinin yegane hizmetkarı olan Türk Demokratik Partisi Genel Başkanı ve Milletvekiliniz olarak bir kez daha şükranlarımı sunar,heppinizi en kalbi duygularımla selamlıyorum.
Herşey için SAĞOLUN,VAROLUN.