Limak Skopje’den Hotel Duyurusu

Limak Skopje’den Hotel Duyurusu

Limak Skopje şirketi Üsküp’te inşaatı tamamlanan hotel hakkında vidyolu bir paylaşımda bulundu.

Açıklama bölümünde hotel hakkında detaylı ayrıntılar yer aldı.

Paylaşım şu şekilde:

Limak Skopje Luxury Hotel, Limak Otel Grubumuzun Makedonya’nın Üsküp kentindeki en yeni üyesidir. Otelimizin yakında açılacağını sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarız.

Modern ve şehirli tasarım esintileri taşıyan otelimiz, Diamond of Skopje’de yer alır ve 121 standart oda, 21 süiti ile hizmet verecektir. Otelimiz ayrıca presidential süite de sahiptir.

Üsküp şehrinin kalbinde yer alan Limak Skopje, bir yandan yeşil Vodno dağına, diğer yandan ise şehir merkezine bakmaktadır. Otelimiz şehir merkezine kısa bir yürüyüş mesafesinde olup, yol boyunca uzanan sokaklar bambaşka bir enerjiye sahiptir.

Üsküpteki Lüks Otelimiz, görkemli Sky Lounge teras bar, yepyeni Chiva Spa & Fitness ve şehrin lezzet elçisi Clover Restaurant ile Üsküp’te fark yaratacaktır.

Üsküp’e ister iş gezisi, ister şehir turu için geldiğinizde, tüm ihtişamımız ve profesyonel ekibimizle sizleri evinizde hissettirmeye hazırız.

Otelimiz hakkındaki tüm gelişmeleri aşağıdaki Facebook ve Instagram hesaplarını takip ederek öğrenebileceğiniz gibi çok yakında Limak Skopje için online rezervasyon da yapabileceksiniz

 

♚ Limak Skopje Facebook:​
https://www.facebook.com/limakskopjehotel/?view_public_for=106637074231443

♚ Limak Skopje Instagram:​
https://www.instagram.com/limak.skopje.hotel/