Vizyon Üniversitesinde Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi

Uluslararası Vizyon Üniversitesi tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Uluslararası EMI Girişimcilik ve Sosyal Bilimler Kongresi’nin beşincisi bu yıl Kuzey Makedonya Uluslararası Vizyon Üniversitesi ev sahipliğinde ,pandemi nedeniyle 29-30 Haziran tarihlerinde İnternet Tabanlı (Online) olarak gerçeklİştİrİlecek.

Girişimcilik ve sosyal bilimler alanında özgün bilimser çalişmaların yapıldığı Kongrede, 27 Ülkeden 140 farklı kurum ve Üniversiteden 310 yazar tarafından hazırlanan 230 bildiri Türkçe ve İngilizce dilinde sunuldu.

Açılış konuşmalarını Uluslararası Vizyon Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Fadıl HOCA yanısıra, Kongre EMI kordinatörü Dr.Mohammed ABUBAKAR,EMI Kongre Başkanı Prof.Dr Himmet KARADAL, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinden EMI Kongresi Onursal Başkanı Prof.Dr.Mustafa Tümer , Çağ Üniversitesi Rektörü Prof.Dr Ünal Ay ,Kazakistan Yesevi Üniversitesi Rektörü Dr. Akhmetov Berik Bakhyzhanovich,Kırgızıstan Merkez Asya Amerikan Üniversitesinden Doç.Dr. Elira Turdubaeva ve Azerbeycan Kamu Yönetimi Akademisinden Doç.Dr Murteza Hasanoğlu’nun da yaptığı Kongrede ,açılış oturumu ve ayrıca bir de panel düzenlendi.Kongre 30 haziran Salı günü sona erecek.